o nas

Pracownia Terapii i Aktywnego Rozwoju MAŁYwielki powstała z inicjatywy mamy – pedagoga, która rozumiejąc troskę rodziców o dobro ich dzieci, postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą. W MAŁYwielki realizujemy ideę pracy opartą na przekonaniu, że każdy człowiek jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia i troski.

Kamila Poczęsna MALYwielki.pl

Kamila Poczęsna

- pedagog specjalny, specjalista terapii pedagogicznej, terapeuta Ruchu Rozwijającego W.Sherborne, terapeuta Metody Johansena IAS, terapeuta integracji bilateralnej.

Ukończyłam Akademie Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej, byłam pracownikiem naukowym w Zakładzie Terapii Pedagogicznej. Obszarem moich zainteresowań jest dysleksja i kompetencje społeczne dzieci i młodzieży.

Miałam okazje wzbogacić swój warsztat zawodowy pracując w przedszkolu i szkole na stanowisku pedagoga wspierającego oraz terapeuty, w poradni dla dzieci z autyzmem i poradni psychologiczno-pedagogicznej.

W Naszej Pracowni MAŁYwielki jestem odpowiedzialna za zajęcia z maluszkami, terapię pedagogiczną, kształtowanie umiejętności społecznych i Ruch Rozwijający.

W domu wychowuję trójkę dzieci i dzielę czas pomiędzy męża i dwa koty.

© All rights reserved | © Wszelkie prawa zastrzeżone

Materiały i zdjęcia umieszczone na stronie chronione są prawem autorskim


UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii
(brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to) »