Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil.

- Janusz Korczak

Edukacyjne Łamigłówki

Zabawa poprzez naukę to idea, która towarzyszy nam od początku działania naszej instytucji. Proponujemy bogaty wachlarz zajęć i warsztatów, które nie tylko pozwalają efektywnie wykorzystać czas wolny, ale także wspomagają rozwój psychomotoryczny dziecka, wzbudzają w nim ciekawość świata i chęć poznawania.

Edukacyjne łamigłówki dla dzieci rozwijają przede wszystkim zdolności matematyczne i konstrukcyjne oraz pomagają dzieciom łatwiej przyswajać wiedzę przyrodniczą, techniczną i podstawowe prawa fizyki. Wszystko poprzez autorski program zajęć, który zamiast szablonowego scenariusza opera się głównie na przekazywaniu wiedzy w formie ciekawostek, doświadczeń, badań i eksperymentów.

Dlaczego warto małym dzieciom już od najmłodszych lat przekazywać wiedzę encyklopedyczną? Bo wiedza jest pożywką dla kreatywności i twórczości, bo interesować się można tylko tym, o czym się wie, że istnieje, bo mózg funkcjonuje tak, że im więcej się uczy, tym więcej może się nauczyć.

Zapraszamy!

W naszej pracy wykorzystujemy metodę projektów. Warsztaty prowadzone są przez pedagoga, specjalistę terapii pedagogicznej.

Cena: opłata miesięczna – 120 zł

© All rights reserved | © Wszelkie prawa zastrzeżone

Materiały i zdjęcia umieszczone na stronie chronione są prawem autorskim